Το Τμήμα Αθλητισμού της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου σας προσκαλεί στα Αθλητικά Βραβεία Ρόδου το Σάββατο 2 Μαρτίου 2019 και ώρα 19:00 στο Πανεπιστήμιο Αιγαίου, κτίριο «Κλεόβουλος», Αίθουσα Κορνήλιος Καστοριάδης (είσοδος από οδός Δημοκρατίας στο parking).

Θα τιμηθούν οι:

ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ

  1. ΒΑΖΑΙΟΣ ΦΩΤΗΣ (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ)
  2. ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  3. ΚΟΝΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
  4. ΠΑΝΑΓΟΣ ΗΛΙΑΣ
  5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
  6. ΠΡΕΝΤΙΤΣ ΜΑΡΚΟΣ
  7. ΤΣΙΓΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  8. ΦΩΚΙΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ

  1. ΣΕΪΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΠΑΡΑΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ)
  2. ΡΟΪΛΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑ (ΒΕΤΕΡΑΝΟΣ)
  3. ΑΝΤΩΝΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ (ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ)
  4. ΒΕΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥ)
  5. ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ)
  6. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ)
  7. ΔΙΑΚΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΛΙΝΔΟΥ)
  8. ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΛΟΥΚΑΣ (ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ)
  9. ΖΕΡΒΟΣ ΦΡΑΝΤΖΗΣ (Α.Ο.ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ)
  10. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΦΑΝΩΝ)
  11. ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Α.Ε.ΠΑΝΩΓΙΑΝΝΙΩΝ)
  12. ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ)
  13. ΚΑΛΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ)
  14. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΔΑΣΚΑΛΟΣ) (ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ)
  15. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ)
  16. ΚΕΦΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ)
  17. ΚΟΝΤΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ (ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ)
  18. ΚΟΥΓΚΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΕΙΟΥ)
  19. ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΚΑΤΤΑΒΙΑ)
  20. ΜΕΛΕΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ)
  21. ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ)
  22. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Α.Ε.Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ)
  23. ΜΟΣΧΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΛΑΛΟΣ) (ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ)
  24. ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ (ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠ.)
  25. ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΣΤΑΣ (ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ)
  26. ΠΑΡΕΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΕΥΚΛΗΣ ΣΟΡΩΝΗΣ)
  27. ΠΑΥΛΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΙΑΛΥΣΟΣ)
  28. ΠΙΖΗΜΟΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ (ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ)
  29. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ)
  30. ΠΟΤΗΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ)
  31. ΠΟΥΛΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΠΛΑΤΑΝΙΑ)
  32. ΣΚΥΛΛΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ (ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣ)
  33. ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΛΩΝΑΣ)
  34. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ (ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ)
  35. ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ (ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΛΑΕΡΜΩΝ)
  36. ΤΣΕΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ)
  37. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠ.)
  38. ΨΥΛΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ (ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ)

 

ΙΠΠΙΚΗ ΑΝΤΟΧΗ

  1. ΖΑΛΆΒΡΑ ΜΑΡΙΑ
  2. ΖΑΛΆΒΡΑ ΦΑΙΔΡΑ
  3. ΚΕΙΠ ΡΟΔΟΥ
  4. ΜΑΧΡΑΜΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  5. ΝΤΟΥΡΟΥΤΛΗ ΤΟΝΙΑ
  6. ΠΑΠΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  7. ΠΙΛΑΤΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ
  8. ΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΕΜΠΟΔΙΑ

  1. ΠΑΠΟΥΡΔΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

 

ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ – ΜΠΑΣΚΕΤ

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
  2. Γ.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΣ
  3. ΚΑΛΛΙΘΕΑ
  4. ΜΕΛΛΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
  5. ΜΠΑΡΔΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
  6. ΞΑΝΘΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΑΧΗΤΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ

Α.Σ. Ο ΜΑΧΗΤΗΣ

  1. ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
  2. ΔΟΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΣ
  3. ΚΑΝΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ
  4. ΚΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  5. ΜΑΝΕΤΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  6. ΜΑΝΩΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  7. ΜΟΣΧΟΥΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑ
  8. ΜΟΥΣΑΜΠΕΛΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ
  9. ΜΥΡΤΑ ΚΕΒΙΝ
  10. ΝΕΡΙ ΘΑΝΑΣΗ
  11. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  12. ΣΥΜΙΑΚΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ
  13. ΤΟΥΦΕΞΗ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
  14. ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  15. ΦΑΡΜΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΕΛΕΝΗ
  16. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  17. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

ΝΙΚΗΤΑΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

  1. ΒΑΚΙΡΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
  2. ΔΟΎΡΑΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
  3. ΔΡΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  4. ΔΡΑΚΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  5. ΚΑΔΗΣ ΑΚΗΣ
  6. ΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  7. ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  8. ΡΟΔΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  9. ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  10. ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
  11. ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  12. ΤΣΟΤΑ ΛΕΟΝΑΡΔΟ

RKBJJ ACADEMY (RHODES KNIGHTS BRAZILIAN JIU JITSU)

ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΠΑΣ

  1. ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
  2. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  3. ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ
  4. ΚΑΡΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  5. ΚΟΚΟΝΟΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
  6. ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  7. ΜΗΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  8. ΞΕΝΟΥ ΛΥΔΙΑ
  9. ΞΕΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ
  10. ΠΑΠΑΘΑΡΡΕΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
  11. ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
  12. ΠΙΧΙΒΕ ΓΙΟΥΣΟΥΦ
  13. ΠΟΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  14. ΣΠΑΧΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
  15. ΤΕΜΕΡΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  16. ΦΛΕΒΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  17. ΦΛΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  18. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  19. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΑΟ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΡΟΔΟΥ

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
  2. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ
  3. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  4. ΚΙΟΣΕ ΣΕΡΤΖΙΟ
  5. ΚΙΟΣΕ ΣΥΛΒΙΟ
  6. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ
  7. ΠΑΠΑΦΙΓΚΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ
  8. ΣΑΛΑΜΑΣΤΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  9. ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  10. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΑΣ ΙΑΛΥΣΟΥ ΡΟΔΟΥ «Ο ΦΙΛΕΡΗΜΟΣ»

  1. ΑΣΒΕΣΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  2. ΑΣΒΕΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  3. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  4. ΙΝΤΡΙΖΑΪ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  5. ΙΝΤΡΙΖΑΪ ΑΛΝΤΑ
  6. ΙΝΤΡΙΖΑΪ ΕΡΙ
  7. ΚΑΠΑΪ ΙΛΝΤΙ
  8. ΚΑΠΑΪ ΚΛΑΟΥΝΤΙΟ
  9. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  10. ΜΑΚΕΝΤΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  11. ΜΑΝΤΑΛΗ ΜΑΡΙΝΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  12. ΜΑΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  13. ΜΠΕΚΡΗ ΑΝΝΑ
  14. ΠΟΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  15. ΡΕΓΚΛΗ ΜΑΡΙΑ
  16. ΦΛΑΜΠΟΥΡΙΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ
  17. ΧΡΥΣΑΝΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

 

ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ

Α.Σ. ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΣ ΡΟΔΟΥ

  1. ΖΑΝΝΕΤΟΥΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
  2. ΚΟΥΡΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  3. ΠΑΧΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ

Α.Σ. ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΡΙΕΑΣ

  1. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  3. ΚΑΒΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
  4. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

 

ΤΖΟΥΝΤΟ

  1. ΓΚΕΛΕΡΗ ΜΑΡΙΝΑ
  2. ΚΟΥΡΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  3. ΖΑΝΝΕΤΟΥΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

 

ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

 

ΡΟΔΙΑΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΣΗΣ

  1. ΑΡΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  2. ΚΟΝΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  3. ΠΟΥΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

ΛΕΜΟΤ ΙΚΑΡΟΣ

  1. ΕΪΠΟΓΛΟΥ ΒΕΛΗΣ
  2. ΖΟΥΝΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ
  3. ΚΛΑΔΟΓΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  4. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
  5. ΛΥΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  6. ΛΥΡΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  7. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
  8. ΠΑΤΣΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  9. ΣΟΥΡΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  10. ΤΣΑΡΝΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

 

ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 

ΑΝΔΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΒΟΛΕΪ ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ

 

BEACH VOLLEY

ΤΕΛΧΙΝΙΣ

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
  2. ΤΕΡΖΙΟΥ ΦΑΜΠΙΟΛΑ

 

ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ

 

Π.Ο.ΡΟΔΗΛΙΟΣ ΡΟΔΟΥ 

  1. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  2. ΚΟΥΦΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  3. ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
  4. ΣΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΑ-ΛΥΔΙΑ
  5. ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
  6. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΙΣΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ 2018 (ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΚΟΥΡΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ, ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ)

 

Π.Σ.Ρ.ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ 

  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  2. ΤΣΑΒΑΡΗ ΕΛΕΝΗ

 

Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 

  1. ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

  1. ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  2. ΜΠΕΝΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
  3. ΧΑΡΟΒΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

 

Α.Σ.Ρ. ΕΛΑΦΟΣ 

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
  2. ΝΙΚΗΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
  3. ΤΑΝΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ)
  4. ΤΡΙΑΝΤΕΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
  5. ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

 

Α.Ο.ΑΘΛΟΣ 

  1. ΣΙΦΟΥΝΙΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ

 

ΑΜΕΑ ΑΕΤΟΙ ΑΘΗΝΑΣ

  1. ΤΡΙΟΜΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

  1. ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
  2. Ε.Π.Σ.Δ. ΜΙΚΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ
  3. ΚΑΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  4. ΚΟΤΣΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  5. ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
  6. ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗ ΑΝΝΑ
  7. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
  8. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΕΙΜΝΗΣΤΟΣ)
  9. ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
  10. ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ ΜΕ ΠΙΣΤΟΛΙ

  1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
  2. ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  3. ΚΑΪΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
  4. ΖΆΧΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
  5. ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

(ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ)

ΠΥΓΜΑΧΙΑ

ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ

  1. ΑΝΤΩΝΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
  2. ΜΑΖΡΙ ΑΛΗ
  3. ΣΤΑΤΙΟΥ ΒΑΪΟΣ
  4. ΦΑΡΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΣΤΙΒΟΣ

  1. ΕΡΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  2. ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΙΜΠΙΩΝΑ
  3. ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ
  4. ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
  5. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
  6. ΜΑΓΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ
  7. ΜΩΡΪΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ
  8. ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  9. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ
  10. ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  11. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  12. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
  13. ΡΑΜΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ
  14. ΡΑΧΑΝΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
  15. ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ
  16. ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
  17. ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ
  18. ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
  19. ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  20. ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
  21. ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΙΤΙΚΑ

 

ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΔΙΑΠΛΑΣΗ

  1. ΜΑΓΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  2. ΣΕΪΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

 

ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ 

  1. ΑΣΙΑΘ ΡΟΔΟΥ (ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΣΤΙΟΠΛΟΩΝ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΡΟΔΟΥ)
  2. ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  3. ΚΟΥΜΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  4. ΣΤΑΜΑΤΆΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  • ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ
  • ΡΟΔΙΑΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΤΑΧΥΠΛΟΩΝ – ΡΟΤΑ